Huśtawki, kokony drewniane

Oferujemy Państwo sprzedaż niezwykle efektownego fotela/huśtawki z naturalnego drewna świerkowego. Jest to niezwykle wygodny fotel nadajacy się do ogrodu, altany, na taras a także do domu przed kominek. 

Nośność huśtawki/kosza oceniam na 150kg. To najmocniejszy kokon na rynku. Na lata.

 

Drewno świerkowe, bo jest wystarczająco mocne, ale jak ktoś sobie zażyczy inne z powodów estetycznych to oczywiście wykonam tyle że nie "od ręki".  Łącznikami są rurki stalowe malowane proszkowo na czarno (struktura) zaślepione zaślepkami z czarnego  tworzywa sztucznego (struktura). Produkcja zaślepek krajowa. Jest to o tyle istotne że nie cuchną jak chińskie. Średnica ok 138cm (na zdjęciach). Waga około 25kg. Śruby o twardości 8.8 mają wytrzymałość na zerwanie ok. 1600kg każda, wiec praktycznie nie do zerwania. 

 

Przesyłka może być w stanie złożonym ale z powodu kosztów przesyłki, zdecydowanie polecam  samodzielny montaż i malowanie. Montaż jest dziecinnie łatwy, ale zajmuje około 4-5 godzin. Podobnie malowanie dwukrotne i staranne to około 6 godzin. Znam takich co pomalowali w 3 godziny ale po deszczu beleczki spuchły i malowanie diabli wzięli. 

 

Cena kompletnego kosza/kokonu do samodzielnego pomalowania i montażu wynosi 1350zł. 

Koszt wysyłki jest zawarty w cenie.

Podana cena brutto. Jestem firmą i zawsze wystawiam fakturę. Nie wysyłam za pobraniem.

W przygotowaniu są fotele 2 osobowe.

Niebawem  będą także zmodyfikowane i uproszczone wersję, a co za tym idzie będą też nieco tańsze.

Możliwy odbiór osobisty w 34-324 Lipowa.

Zamówienia proszę składać przez e-maila:

 

kwadrosfera.com@gmail.com.

 

 

Script logo